Прилагодлива харфа, Топла продава фабрички нов дизајн 8-10 инчи |КИНГЧАНГ

Краток опис:

Земете многу различни големини и стилови на завршна ламба со оваприлагодлива харфа, овој производ за завршна ламба не се користи само со цврста капа, исто така одговара на многу завршни ламби.

Оваприлагодлива светилка харфаголемината е 8-10 инчи, ви дава повеќе големини за употреба, имате повеќе колокации на абажур и ве натера да добиете повеќе искуство во употреба.

Лесно се инсталира Не ​​е потребно склопување.


Детали за производот

Нашата фабрика

Ознаки на производи

Издржливи и убави:

Прилагодлив и флексибилен

Прилагодете госветилка харфадо вистинската големина за да го добиете вистинскиот изглед.

Убав дизајнхарфи за светилкиви обезбеди уникатно дизајнерско искуство.

Совршен процес на обработка со галванизација на површината на производот, оставете го производот подобро да се заштити, да ви даде подобар ефект на употреба на производот.

Лесен за користење и можете да го користите без да се грижите за ништо!

https://www.lightpart-suppliers.com/adjustable-harp-hot-sell-factory-new-design-8-10-inch-qingchang-product/

Информација за продуктот

Производи во жежок стил 8~10 инчи Поддршка за подигнување Прилагодлива отстранлива сенка на светилка Држач за харфи/ капа за светилка Харпа за подна ламба

Име на производ: Производи со топол стил 8~10 инчи за подигање, прилагодлив држач за харфи во сенка на светилка
Тежина: 285 гр
Големина: 7 инчи
Боја: Месинг
Стил: Класична
Пакет: ПЕ торба
Водечко време: 1-7 дена за залиха на стоки;7-19 дена за масовно производство

Видео

Дознајте повеќе за производите на QINGCHANG

Луѓето исто така прашуваат


 • Претходно:
 • Следно:

 • https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја