Harpë e rregullueshme, Hot shes fabrika dizajn i ri 8-10 inç |QINGCHANG

Përshkrim i shkurtër:

Merrni fundin e llambave me madhësi dhe stile të ndryshme me këtëharpë e rregullueshme, kjo llambë e fundit e produktit nuk përdoret vetëm me një kapelë të fortë, por gjithashtu përshtatet me shumë funde llambash.

Kjoharpë llambë e rregullueshmemadhësia është 8-10 inç, ju jep më shumë përmasa përdorimi, keni më shumë bashkëvendosje të abazhurëve dhe ju bën të merrni më shumë përvojë përdorimi.

Lehtë për t'u instaluar Nuk ka nevojë për montim.


Detajet e produktit

Fabrika jonë

Etiketat e produktit

E qëndrueshme dhe e bukur:

E rregullueshme dhe fleksibël

Rregulloniharpë e llambësnë madhësinë e duhur për të marrë pamjen e duhur.

Dizajn i bukurharpa për llambaju ofrojnë një përvojë unike të projektimit.

Procesi i përsosur i trajtimit të pllakës së sipërfaqes së produktit, lëreni produktin të mbrohet më mirë, ju jep efekt më të mirë të përdorimit të produktit.

Lehtë për t'u përdorur dhe mund ta përdorni pa u shqetësuar për asgjë!

https://www.lightpart-suppliers.com/adjustable-harp-hot-sell-factory-new-design-8-10-inch-qingchang-product/

Informacioni i produktit

Produkte të stilit të nxehtë 8~10 inç Mbështetje ngritëse e rregullueshme e ndashme e hijes së llambës Mbajtëse e harpave/ kapele llambë Harpë për llambë dyshemeje

Emri i produktit: Produkte të stilit të nxehtë Mbështetje ngritëse 8 ~ 10 inç Mbajtëse harpash me hije të llambës të ndashme të rregullueshme
Pesha: 285 g
Madhësia: 7 inç
Ngjyrë: Tunxh
Stili: Klasike
Paketa: Qese PE
Koha e Udhëheqjes: 1-7 ditë për mallrat stok;7-19 ditë për prodhimin me shumicë

Video

Mësoni më shumë rreth produkteve QINGCHANG

Njerëzit pyesin gjithashtu


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  https://www.qingchanglighting.com/about-us/

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni